Sigdal

Studio Sigdal Ålesund

Åpningstider i dag 10.00 - 18.00
Besøk Lerstadveien 539
6018 Ålesund

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Lerstadveien 539
6018 Ålesund

Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-alesund.no
Telefon:70 17 76 40

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Ålesund

Synnøve  Barstad Hansen Synnøve Barstad Hansen Selger Privat synnove@studiosigdal-alesund.no 95756400
Evelyn  Sørnes Evelyn Sørnes Selger Privat evelyn@studiosigdal-alesund.no 966 13 284
Ellisiv  Solheim Ellisiv Solheim Selger Prosjekt ellisiv@studiosigdal-alesund.no 92885487
Tommy Eide  Andersen Tommy Eide Andersen Selger Prosjekt tommy@studiosigdal-alesund.no 414 14 305
Reidar  Blom Reidar Blom Prosjektansvarlig reidar@studiosigdal-alesund.no 966 13 484
Amalie Fagerli Amalie Fagerli Sosiale medier og styling amalie@studiosigdal-alesund.no 70 17 76 40
Anders Lillegjerdet-Holen Anders Lillegjerdet-Holen Daglig leder anders@studiosigdal-alesund.no 45 20 53 40

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs