Sigdal

Alta kjøkken og interiør

Siden 2007 har Alta Kjøkken og Interiør AS vært forhandler av kjøkken, bad, garderober og hvitevarer. Med stort fokus på kunnskap, kvalitet og service kan vi tilby våre kunder mer enn bare gode produkter. Det handler også om gode opplevelser – og vissheten om at du gjør et godt kjøp når du kommer til oss.

Som totalleverandør av kjøkken, bad og garderobe bistår vi våre kunder gjennom hele prosessen – fra idé til ferdig innredning. Høyt kvalifiserte fagfolk er din garanti for kvalitet i alle ledd: Rådgivning Ideutvikling Levering Montering Vi har noe for alle – uansett personlig smak og økonomi. Uansett stilart tar vi utfordringen. Besøk vår ca 300m2 store utstilling og la deg inspirere. Vi forvandler drømmene til virkelighet!

Utover de ordinære åpningstidene avtaler vi møter både på kveldstid og lørdager.
+ Les mer - Les mindre
Åpningstider i dag 08.00 - 16.00
Besøk Skippertorget 2
9515 Alta

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Stengt
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Skippertorget 2
9515 Alta

Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@altakjokken.no
Telefon:78 43 04 99

Møt personalet i Alta kjøkken og interiør

Karin Karlsen Karin Karlsen Selger Karin@altakjokken.no 919 07 649
Birgitte  Lindkvist Birgitte Lindkvist Selger birgitte@altakjokken.no 954 17 448
Sanna Charlotte Kivijervi Sanna Charlotte Kivijervi Selger sanna@altakjokken.no 919 03 424
Hans Johan  Aslaksen Hans Johan Aslaksen Daglig leder hans-johan@altakjokken.no 990 07 242
Maria Haugen Maria Haugen Kundemottaker Maria@altakjokken.no
Hilde Lindseth Eilertsen Hilde Lindseth Eilertsen Selger Hilde@altakjokken.no 902 80 012
Vermund Steinsland Vermund Steinsland Selger Vermund@altakjokken.no 919 07 827
Elin Thomassen Elin Thomassen Selger elin@altakjokken.no 947 94 735