Sigdal

Studio Sigdal Fredrikstad

Åpningstider i dag
10.00 - 18.00
Kontakt
post@studiosigdal-fredrikstad.no
Telefon:69 36 72 20
Fax:69 36 72 21
Besøk
Mosseveien 43
1610 Fredrikstad

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Mosseveien 43
1610 Fredrikstad
Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-fredrikstad.no
Telefon:69 36 72 20
Fax:69 36 72 21

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Fredrikstad

Nina  Olsen
Nina Olsen
Selger forbruker/byggmester nina.olsen@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 480 53 436
Jeanett Bodil Berg
Jeanett Bodil Berg
Selger forbruker/byggmester jeannett@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 902 86 090
Hildur Talleraas Høimyr
Hildur Talleraas Høimyr
Selger forbruker/byggmester hildur@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 911 95 312
Thor Ottarsson Eikland
Thor Ottarsson Eikland
Selger forbruker thor@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 996 88 888
Espen  Riser Nilsen
Espen Riser Nilsen
Selger proff espen@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 909 78 300
Christine Syversen
Christine Syversen
Selger proff christine@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 480 87 577
Steinar Dahle
Steinar Dahle
Backoffice proff steinar@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 950 46 380

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs