Sigdal

Studio Sigdal Hamar

Studio Sigdal Hamar ønsker deg velkommen til vår splitter nye butikk, full av trendy og spennende utstillinger med det nyeste innen kjøkken, bad og garderober. Våre selgere står klare for å lage skreddersydde løsninger for deg.
La deg inspirere i butikken eller på våre sosiale medier.
+ Les mer - Les mindre
Åpningstider i dag 10.00 - 18.00
Besøk Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Vi tar ansvar for å hindre spredning av Covid-19. Vi tilbyr online tjenester ved hjelp av video møter som for eksempel:

- Tegning av kjøkken, bad og garderober
- Rådgivning
- Tilbud
- Bestilling

Vi er klare til å hjelpe deg! Ta kontakt på telefon, e-post eller via nettsiden.

Besøksadresse

Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad

Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-hamar.no
Telefon:Butikk :61 31 84 20 Proffavd.: 61 31 84 00

Møt personalet i Studio Sigdal Hamar

Åshild Sagstuen Daglig Leder ashild@studiosigdal-hamar.no 41 40 24 12
Thomas Hansen Prosjektleder thomas@studiosigdal-hamar.no 41 04 05 51
Pål Ivar Hemseter Key Account Manager pal@studiosigdal-hamar.no 48 95 72 80
Stian H, Løvlien Anbud / Selger Proff stian@studiosigdal-hamar.no 45 25 91 72
Siv Merethe Flisen Selger Proff siv-merethe@studiosigdal-hamar.no 45 23 57 78
Elisabeth Øvergaard Selger Proff elisabeth@studiosigdal-hamar.no 45 22 50 92
Mona Skårsmoen Selger Proff mona@studiosigdal-hamar.no 45 25 23 79
Gry Smevoll Selger Proff grys@studiosigdal-hamar.no 45 51 09 04
Trond Larsen Selger Proff trond@studiosigdal-hamar.no 95 19 64 98
Ann-Jorunn Andreassen Selger Forbruker ann-jorunn@studiosigdal-hamar.no 45 27 18 20
Håkon Aas Selger Forbruker hakon@studiosigdal-hamar.no 45 22 84 64
Line Bergsodden Ekstrahjelp line@studiosigdal-hamar.no 45 25 95 94