Sigdal

Studio Sigdal Hamar

Åpningstider i dag Stengt
Besøk Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

  • 10.00 - 15.00
  • 10.00 - 15.00
  • 10.00 - 15.00
  • Stengt
Vi tilbyr online tjenester ved hjelp av video møter som for eksempel:

- Tegning av kjøkken, bad og garderober
- Rådgivning
- Tilbud
- Bestilling

Vi er klare til å hjelpe deg! Ta kontakt på telefon, e-post eller via nettsiden.

Besøksadresse

Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad

Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-hamar.no
Telefon:Butikk :61 31 84 20 Proffavd.: 61 31 84 00

Møt personalet i Studio Sigdal Hamar

Åshild Sagstuen Daglig Leder ashild@studiosigdal-hamar.no 41 40 24 12
Siv Merethe Flisen Selger Proff siv-merethe@studiosigdal-hamar.no 45 23 57 78
Elisabeth Øvergaard Selger Proff elisabeth@studiosigdal-hamar.no 45 22 50 92
Mona Skårsmoen Selger Proff mona@studiosigdal-hamar.no 45 25 23 79
Gry Smevoll Selger Proff grys@studiosigdal-hamar.no 45 51 09 04
Trond Larsen Selger Proff trond@studiosigdal-hamar.no 95 19 64 98
Hanne Rognstad Selger anbud/proff hanne@studiosigdal-hamar.no 45 25 91 72
Ann-Jorunn Andreassen Selger Forbruker ann-jorunn@studiosigdal-hamar.no 45 27 18 20
Håkon Aas Selger Forbruker hakon@studiosigdal-hamar.no 45 22 84 64
Line Bergsodden Ekstrahjelp line@studiosigdal-hamar.no 45 25 95 94

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs