Sigdal

Studio Sigdal Jessheim

Vi er en stolt forhandler av norsk kjøkkenkvalitet og våre eksperter står klare for å skreddersy optimale kjøkken, bad eller oppbevaringsløsninger etter dine ønsker og behov. La deg inspirere og ta kontakt med oss for en uforpliktende.
+ Les mer - Les mindre
Åpningstider i dag 09.30 - 16.00
Kontakt post@studiosigdal-jessheim.no
Telefon:63 94 05 30
Fax:63 94 05 31
Besøk Gardemovegen 1A
2050 Jessheim

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Vi tar ansvar for å hindre spredning av Covid-19. Vi tilbyr online tjenester ved hjelp av video møter som for eksempel;

- Tegning av kjøkken, bad og garderober
- Rådgiving
- Tilbud
- Bestilling  
 
Vi er klare til å hjelpe deg! Ta kontakt på telefon, e-post eller via nettsiden.

Besøksadresse

Gardemovegen 1A
2050 Jessheim

Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-jessheim.no
Telefon:63 94 05 30
Fax:63 94 05 31

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Jessheim

Anne Lise Eknes Brende Interiørkonsulent annelise@studiosigdal-jessheim.no 482 12 272
Lene Aanesrud Interiørkonsulent lene@studiosigdal-jessheim.no 404 58 969
Josefine Wessel Bjørnstad Interiørkonsulent josefine@studiosigdal-jessheim.no 917 40 553
Gaute Rønning Interiørkonsulent gaute@studiosigdal-jessheim.no 952 19 872
Irene Aarbogh Interiørkonsulent irene@studiosigdal-jessheim.no 952 19 872
Hege K. Nykmark Teamleder Forbruker hegek@studiosigdal-jessheim.no 996 41 503
Hege Straumbotn Leder Jessheim hege@studiosigdal-jessheim.no