Sigdal

Studio Sigdal Lørenskog

Åpningstider i dag Stengt
Besøk Solheimveien 28
1473 Lørenskog

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Solheimveien 28
1473 Lørenskog

Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-lorenskog.no
Telefon:67 91 20 60

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Lørenskog

Administrasjon

Leif Brandeggen Daglig leder leif@studiosigdal-lorenskog.no 911 16 066
Pål Fjelldal Administrasjon pal.fjelldal@studiosigdal-lorenskog.no 412 13 551
Knut Arild Magnussen Styreformann knutarild@studiosigdal-lorenskog.no 901 52 091

Avdeling Proff

Marius Bjerke Avdelingsleder Prosjekt marius.bjerke@studiosigdal-lorenskog.no 930 24 599
Kristin Fjæstad Salgsjef Proff kristin@studiosigdal-lorenskog.no 971 39 501
Aage Tellefsen Selger Prosjekt aage@studiosigdal-lorenskog.no 412 29 788
Dag Marius Berg-Hansen Selger Prosjekt dag@studiosigdal-lorenskog.no 908 02 211
Stina Larsen Selger Prosjekt stina@studiosigdal-lorenskog.no 900 41 661
Marius Olaussen Anbudsansvarlig marius@studiosigdal-lorenskog.no 977 74 376

Avdeling Byggmester

Helene Haaberg Bakk Avdelingsleder Byggmester helene@studiosigdal-lorenskog.no 922 62 063
Anders Jægerud Selger Byggmester anders@studiosigdal-lorenskog.no 990 03 890
Karoline Udnesseter Selger Byggmester karoline@studiosigdal-lorenskog.no 930 50 089
Elise Holmen Selger Byggmester elise@studiosigdal-lorenskog.no 402 24 334

Avdeling Forbruker

Sofie Wærstad Jørgensen Avdelingsleder Forbruker sofie@studiosigdal-lorenskog.no 452 34 897
Cathrine Almås Selger Forbruker cathrine@studiosigdal-lorenskog.no 902 81 061
Line Myhr Selger Forbruker Line.myhr@studiosigdal-lorenskog.no 481 61 445
Sandra Belle Selger Forbruker sandra@studiosigdal-lorenskog.no 474 55 856
Ævin Ghadani Selger Forbruker - PERMISJON avin@studiosigdal-lorenskog.no
Shahad Øynebråten Selger Forbruker - PERMISJON shahad@studiosigdal-lorenskog.no
Ingunn Rønning Resepsjonist ingunn@studiosigdal-lorenskog.no 67 91 20 60

Montasje

Stian Sørensen Montasjeleder stian@studiosigdal-lorenskog.no 932 36 655
Erik Pedersen Montasjeleder erik@studiosigdal-lorenskog.no 918 26 610
Line Madeleine Hagberg Driftsansvarlig line@studiosigdal-lorenskog.no 922 57 056

Sigdal Ekspress

Knut Arild Magnussen Lageransvarlig knutarild@studiosigdal-lorenskog.no 901 52 091

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs