Sigdal

Studio Sigdal Skøyen

Åpningstider i dag
10.00 - 18.00
Besøk
Karenslyst alle 57
0277 Oslo

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Karenslyst alle 57
0277 Oslo
Åpne i Google Maps >

Kontakt

resepsjon@studiosigdal-skoyen.no
Telefon:22 12 13 00

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Skøyen

Butikk

Karin Elisabeth Skipperud
Salgskonsulent karins@studiosigdal-skoyen.no 916 55 287
Ida Ytrehus Ribler
Salgskonsulent idar@studiosigdal-skoyen.no 900 53 322
Caroline Øgrey
Salgskonsulent Carolineo@studiosigdal-skoyen.no 915 54 451
Ella Olsen
Salgskonsulent Ellao@studiosigdal-skoyen.no 909 48 883
Silje Antonsen
Salgskonsulent Siljea@studiosigdal-skoyen.no 457 28 865
Ida Standal
Salgskonsulent idas@studiosigdal-skoyen.no 902 70 019
Linda Jamtli
Salgskonsulent Lindaj@studiosigdal-skoyen.no 916 55 278
Anne Cathrine Edvardsen
Salgskonsulent annee@studiosigdal-skoyen.no 916 55 283
Dorthe Cheng
Salgskonsulent Dorthec@studiosigdal-skoyen.no 916 55 293
Semih Vardar
Butikksjef Semih@studiosigdal-skoyen.no 992 46 885

Proff

Gry Asknes
Salgskonsulent Proff grya@studiosigdal-skoyen.no 916 55 277
Anette Kjær
Salgskonsulent Proff anettek@studiosigdal-skoyen.no 916 55 288
Marion Åsaune
Salgskonsulent Proff marionaa@studiosigdal-skoyen.no 916 55 295
Ole Grøstad
Salgskonsulent Proff oleg@studiosigdal-skoyen.no 916 55 284
Sofia Thorin (permisjon)
Salgskonsulent Proff sofiat@studiosigdal-skoyen.no 916 55 282
Hilde Skaug
Salgskonsulent Proff Hildes@studiosigdal-skoyen.no
Ida Elizabeth Dehnes
Salgskonsulent Proff idad@studiosigdal-skoyen.no
Anita Kristin Braathen
Kalkulatør anitab@studiosigdal-skoyen.no 916 55 296
Carolyn Skogsrud
Key Account Manager
Malin Lindgren
Teamleder proff
Mari Nordahl Olsen
Salgssjef Proff Marino@studiosigdal-skoyen.no 980 11 976

Reklamasjon

Kine Røraas
Ettermarkedskonsulent Kiner@studiosigdal-skoyen.no
Martynas Sarva
Ettermarkedskonsulent martynas@studiosigdal-skoyen.no 973 03 313

Drift

Elisabeth Lindboe Andreassen
Prosjektkoordinator elisabetha@studiosigdal-skoyen.no 916 55 286
Karl-Oskar Fredriksson
Prosjektkoordinator karlo@studiosigdal-skoyen.no 916 55 280
Emma Johansson
Prosjektkoordinator
Kristin Øvregård
Prosjektkoordinator kristino@studiosigdal-skoyen.no
Henrikke Herding (permisjon)
Prosjektkoordinator henrikkeh@studiosigdal-skoyen.no 916 55 285
Yvonne Wilson
Prosjektkoordinator Yvonnew@studiosigdal-skoyen.no 916 55 281
Hilde Korsmo
Avdelingsleder Drift hildek@studiosigdal-skoyen.no 464 45 704

Montasje

Erik Grøntved
Montasjeleder Erikg@studiosigdal-skoyen.no 951 99 859
David Andreassen
Montasjeleder davida@studiosigdal-skoyen.no 930 02 785
Rune Karlsen
Avdelingsleder montasje runek@studiosigdal-skoyen.no 977 68 058

Administrasjon

Vegard Frøland
Administrerende direktør vegard.froland@studiosigdal-skoyen.no 901 34 700
Dag Welander
Internjurist dagw@studiosigdal-skoyen.no 412 06 587

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs