Sigdal

Studio Sigdal Skøyen

Åpningstider i dag Stengt
Besøk Karenslyst alle 57
0277 Oslo

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Som følge av de regionale smittevernstiltakene for Oslo vil butikken holde stengt fra tirsdag 2.mars til torsdag 15.april 2021

Besøksadresse

Karenslyst alle 57
0277 Oslo

Åpne i Google Maps >

Kontakt

resepsjon@studiosigdal-skoyen.no
Telefon:22 12 13 00

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Skøyen

Linda Jamtli Interiørkonsulent Lindaj@studiosigdal-skoyen.no 916 55 278
Dorthe Cheng Interiørkonsulent Dorthec@studiosigdal-skoyen.no 916 55 293
Derya Vardar Interiørkonsulent deryav@studiosigdal-skoyen.no 916 55 294
Karin Elisabeth Skipperud Interiørkonsulent karins@studiosigdal-skoyen.no 916 55 287
Anne Cathrine Edvardsen Interiørkonsulent annee@studiosigdal-skoyen.no 916 55 283
Elisabeth Skippervold Interiørkonsulent elisabeths@studiosigdal-skoyen.no 901 93 468
Lena Davidsen Avdelingsleder forbruker lenad@studiosigdal-skoyen.no 482 05 454
Yvonne Wilson Prosjektleder Yvonnew@studiosigdal-skoyen.no 916 55 281
Karl-Oskar Fredriksson Prosjektleder karlo@studiosigdal-skoyen.no 916 55 280
Silje Anine Sjølie Prosjektleder siljeas@studiosigdal-skoyen.no 916 55 289
Marion Åsaune Prosjektleder marionaa@studiosigdal-skoyen.no 916 55 295
Elisabeth Lindboe Andreassen Prosjektleder elisabetha@studiosigdal-skoyen.no 916 55 286
Ole Grøstad Prosjektleder oleg@studiosigdal-skoyen.no 916 55 284
Anette Kjær Prosjektleder anettek@studiosigdal-skoyen.no 916 55 288
Henrikke Herding Prosjektleder henrikkeh@studiosigdal-skoyen.no 916 55 285
Mari Nordahl Olsen Storkundeansvarlig Mario@studiosigdal-skoyen.no 980 11 976
Kristin Øvregård Avdelingsleder prosjekt kristino@studiosigdal-skoyen.no 416 78 466
Hilde Korsmo Avdelingsleder hus hildek@studiosigdal-skoyen.no 46 445 704
Sofia Thorin Prosjektleder hus sofiat@studiosigdal-skoyen.no 916 55 282
Gry Asknes Prosjektleder hus grya@studiosigdal-skoyen.no 916 55 277
Vilde Nielsen Prosjektleder hus vilden@studiosigdal-skoyen.no 916 55 291
Rune Karlsen Avdelingsleder montasje runek@studiosigdal-skoyen.no 977 68 058
Lars-Jøran Anderson Montasjeleder larsja@studiosigdal-skoyen.no 975 79 990
Martynas Sarva Montasjeleder martynas@studiosigdal-skoyen.no 973 03 313
Erik Johnsen Ettermarked montasje erikj@studiosigdal-skoyen.no 405 30 715
Dag Welander Kontraktsansvarlig dagw@studiosigdal-skoyen.no 412 06 587
Anita Kristin Braathen Anbud anitab@studiosigdal-skoyen.no 916 55 296
Christine Lunde Administrerende direktør christine.lunde@studiosigdal-skoyen.no

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs