Sigdal

Studio Sigdal Skøyen

Åpningstider i dag 10.00 - 18.00
Besøk Karenslyst alle 57
0277 Oslo

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Karenslyst alle 57
0277 Oslo

Åpne i Google Maps >

Kontakt

resepsjon@studiosigdal-skoyen.no
Telefon:22 12 13 00

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Skøyen

Linda Jamtli Interiørkonsulent Lindaj@studiosigdal-skoyen.no 916 55 278
Dorthe Cheng Interiørkonsulent Dorthec@studiosigdal-skoyen.no 916 55 293
Derya Vardar Interiørkonsulent deryav@studiosigdal-skoyen.no 916 55 294
Karin Elisabeth Skipperud Interiørkonsulent karins@studiosigdal-skoyen.no 916 55 287
Anne Cathrine Edvardsen Interiørkonsulent annee@studiosigdal-skoyen.no 916 55 283
Elisabeth Skippervold Interiørkonsulent elisabeths@studiosigdal-skoyen.no 901 93 468
Lena Davidsen Avdelingsleder forbruker lenad@studiosigdal-skoyen.no 482 05 454
Yvonne Wilson Prosjektleder Yvonnew@sudiosigdal-skoyen.no 916 55 281
Karl-Oskar Fredriksson Prosjektleder karlo@studiosigdal-skoyen.no 916 55 280
Mari Nordahl Olsen Permisjon til 4.jan 2021 Prosjektleder Mario@studiosigdal-skoyen.no 916 55 876
Silje Anine Sjølie Prosjektleder siljeas@studiosigdal-skoyen.no 916 55 289
Marion Åsaune Prosjektleder marionaa@studiosigdal-skoyen.no 916 55 295
Elisabeth Lindboe Andreassen Prosjektleder elisabetha@studiosigdal-skoyen.no 916 55 286
Ole Grøstad Prosjektleder oleg@studiosigdal-skoyen.no 916 55 284
Anette Kjær Prosjektleder anettek@studiosigdal-skoyen.no 916 55 288
Henrikke Herding Prosjektleder henrikkeh@studiosigdal-skoyen.no 916 55 285
Kristin Øvregård Avdelingsleder prosjekt kristino@studiosigdal-skoyen.no 416 78 466
Hilde Korsmo Avdelingsleder hus hildek@studiosigdal-skoyen.no 46 445 704
Sofia Thorin Prosjektleder hus sofiat@studiosigdal-skoyen.no 916 55 282
Gry Asknes Prosjektleder hus grya@studiosigdal-skoyen.no 916 55 277
Vilde Nielsen Prosjektleder hus vilden@studiosigdal-skoyen.no 916 55 291
Rune Karlsen Avdelingsleder montasje runek@studiosigdal-skoyen.no 977 68 058
Lars-Jøran Anderson Montasjeleder larsja@studiosigdal-skoyen.no 975 79 990
Dag Welander Kontraktsansvarlig dagw@studiosigdal-skoyen.no 412 06 587
Martynas Sarva Montasjeleder martynas@studiosigdal-skoyen.no 973 03 313
Erik Johnsen Ettermarked montasje erikj@studiosigdal-skoyen.no 405 30 715
Anita Kristin Braathen Anbud anitab@studiosigdal-skoyen.no 916 55 296
Christine Lunde Permisjon til 4.jan 2021 Administrerende direktør christine.lunde@studiosigdal-skoyen.no

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs