Sigdal

Studio Sigdal Skøyen

Åpningstider i dag Stengt
Besøk Karenslyst alle 57
0277 Oslo

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Butikken er åpen!
Vi ber alle våre kunder bruke hele butikkens åpningstid og til enhver tid følge de regionale smittevernreglene.
Bruk munnbind og hold avstand.
Velkommen til oss!

Besøksadresse

Karenslyst alle 57
0277 Oslo

Åpne i Google Maps >

Kontakt

resepsjon@studiosigdal-skoyen.no
Telefon:22 12 13 00

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Skøyen

Linda Jamtli Interiørkonsulent Lindaj@studiosigdal-skoyen.no
Dorthe Cheng Interiørkonsulent Dorthec@studiosigdal-skoyen.no
Derya Vardar Interiørkonsulent deryav@studiosigdal-skoyen.no
Karin Elisabeth Skipperud Interiørkonsulent karins@studiosigdal-skoyen.no
Anne Cathrine Edvardsen Interiørkonsulent annee@studiosigdal-skoyen.no
Lena Davidsen Avdelingsleder forbruker lenad@studiosigdal-skoyen.no
Yvonne Wilson Prosjektleder Yvonnew@studiosigdal-skoyen.no
Karl-Oskar Fredriksson Prosjektleder karlo@studiosigdal-skoyen.no
Silje Anine Sjølie Prosjektleder siljeas@studiosigdal-skoyen.no
Marion Åsaune Prosjektleder marionaa@studiosigdal-skoyen.no
Elisabeth Lindboe Andreassen Prosjektleder elisabetha@studiosigdal-skoyen.no
Ole Grøstad Prosjektleder oleg@studiosigdal-skoyen.no
Anette Kjær Prosjektleder anettek@studiosigdal-skoyen.no
Mari Nordahl Olsen Storkundeansvarlig Mario@studiosigdal-skoyen.no 980 11 976
Kristin Øvregård Avdelingsleder prosjekt kristino@studiosigdal-skoyen.no
Hilde Korsmo Avdelingsleder hus hildek@studiosigdal-skoyen.no
Sofia Thorin Prosjektleder hus sofiat@studiosigdal-skoyen.no
Gry Asknes Prosjektleder hus grya@studiosigdal-skoyen.no
Vilde Nielsen Prosjektleder hus vilden@studiosigdal-skoyen.no
Rune Karlsen Avdelingsleder montasje runek@studiosigdal-skoyen.no
Lars-Jøran Anderson Montasjeleder larsja@studiosigdal-skoyen.no
Erik Johnsen Ettermarked montasje erikj@studiosigdal-skoyen.no
Dag Welander Kontraktsansvarlig dagw@studiosigdal-skoyen.no
Anita Kristin Braathen Anbud anitab@studiosigdal-skoyen.no
Alexander Wulff Anbud alexanderw@studiosigdal-skoyen.no
Christine Lunde Administrerende direktør christine.lunde@studiosigdal-skoyen.no

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs