Sigdal

Studio Sigdal Vika

Åpningstider i dag Stengt
Besøk Dronning Mauds gate 10
0250 Oslo

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Dronning Mauds gate 10
0250 Oslo
Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-vika.no
Telefon:61 31 84 50

Møt personalet i Studio Sigdal Vika

Martin Jonassen Dahl Kjøkkenkonsulent martin@studiosigdal-vika.no 918 05 773
Maya Bryntesen Kjøkkenkonsulent maya@studiosigdal-vika.no 929 90 191
Rebecca Ayden Kjøkkenkonsulent rebecca@studiosigdal-vika.no 929 90 189
Benedikte Hermansen Kjøkkenkonsulent benedikte@studiosigdal-vika.no 929 90 193
Jeanette Nicolaisen Kjøkkenkonsulent jeanette@studiosigdal-vika.no 929 90 190
Irene Christiansen Kjøkkenkonsulent irene@studiosigdal-vika.no 922 66 203

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs