Sigdal

Byggmakker CF Sandefjord

Åpningstider i dag
08.00 - 18.00
Besøk
Hotvedtveien 6, Tingvoll
Postboks 2107
3202 Sandefjord

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Hotvedtveien 6, Tingvoll
Postboks 2107
3202 Sandefjord
Åpne i Google Maps >

Kontakt

bmc_kjokkeninfo@byggmakker.no
Telefon:33 48 40 00

Møt personalet i Byggmakker CF Sandefjord

Linn Jeanett Rambøll
Kjøkkenselger proff linn.jeanette.ramboll@carlsenfritzoe.no 969 41 030
Malin Sylte
Kjøkkenselger malin.sylte@carlsenfritzoe.no 477 96 013
Johanne Beck
Kjøkkenselger johanne.beck@carlsenfritzoe.no 474 64 406
Madeleine Holhjem
Kjøkkenselger Madeleine.holhjem@carlsenfritzoe.no 33 48 67 19
Mette Mæhlum Kristoffersen
Kjøkkenselger Mette.maehlum.kristoffersen@carlsenfritzoe.no 33 48 40 12
Janne Stavenjord
Kjøkkenselger prosjekt Janne.stavenjord@carlsenfritzoe.no 33 48 40 52
Madeleine Johannessen
Kjøkkenselger prosjekt Madeleine.johannesen@carlsenfritzoe.no 33 48 40 66
Sølvi Thorsen
Kjøkkenselger prosjekt Solvi.thorsen@carlsenfritzoe.no
Thomas Røed
Montasjeleder thomas.roed@carlsenfritzoe.no 46 89 96 88

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs