Sigdal

Ski Bygg

Åpningstider i dag Stengt
Besøk Kjeppestadveien 44
Postboks 3070
1402 Ski

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Kjeppestadveien 44
Postboks 3070
1402 Ski

Åpne i Google Maps >

Kontakt

kjokken@skibygg.no
Telefon:64 85 46 00

Møt personalet i Ski Bygg

Astrid Eikum Salgssjef innredning astrid.eikum@skibygg.no
Margaretha Habberstad Salgskonsulent forbruker margaretha.habbrstad@skibygg.no
Siv Jenssen Salgskonsulent forbruker siv.jenssen@skibygg.no
Sofie Gamborg Nielsen Salgskonsulent forbruker sofie.gamborg@skibygg.no
Marit Aandahl Karikoski Salgskonsulent forbruker marit.karikoski@skibygg.no
Catherine Lüthcke Salgskonsulent forbruker catherine.lüthcke@skibygg.no
Ingvild Bjerke-Jørgensen Salgskonsulent forbruker ingvild.bjerke@skibygg.no
Tonje Abrahamsen Salmi Salgskonsulent forbruker tonje.salmi@skibygg.no
Hugo Andersen Salgskonsulent prosjekt hugo.andersen@skibygg.no
Marie Grace Ramos Salgskonsulent forbruker marie.grace.ramos@skibygg.no
Ole Christian Bøe KAM prosjekt ole.christian.boe@skibygg.no
Anette Skagseth Salgskonsulent prosjekt anette.skagseth@skibygg.no
Tiny Moland Salgskonsulent prosjekt tiny.moland@skibygg.no
Frøydis Teigen Grongstad Salgskonsulent prosjekt froydis.grongstad@skibygg.no
Lise Karen Hagberg Salgskonsulent prosjekt lise.hagberg@skibygg.no
Mona Reierskog Salgskonsulent prosjekt mona.reierskog@skibygg.no
Bjørn Bergli Salgskonsulent hvitevarer bjorn.bergli@skibygg.no
Geir Gjerdingen Salgskonsulent hvitevarer geir.gjerdingen@skibygg.no
Marco Kaldahl Montasjeleder marco.kaldahl@skibygg.no
Frank Reiten Montasjeleder frank.reiten@skibygg.no
Freddy Nordhaug Servicemontør freddy.nordhaug@skibygg.no
Rune Bernhoff Servicemontør rune.bernhoff@skibygg.no
Steinar Andersen Montasjeleder steinar.andersen@skibygg.no
Harald Bunte Montør harald.bunte@skibygg.no
Kjersti Dalseth Ordrebehandler kjersti.dalseth@skibygg.no

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs