Sigdal

Ski Bygg

Å kjøpe kjøkken er en omfattende prosess, og det er viktig å huske alle detaljer. Ski Bygg har kvalifiserte medarbeidere som hjelper deg med prosessen fra idé til virkelighet.

Hos Ski Bygg kan du kjøpe kjøkken fra norske Sigdal. Vi har en unik kjøkkenutstilling på 1200 kvm som gir deg inspirasjon og viser deg mange smarte kjøkkenløsninger. I tillegg til innredning viser vi også alt du trenger til kjøkken av øvrige materialer; Gulv, tapet og maling, veggplater og fliser, alt utstilt i vårt byggevarehus på Kjeppestadveien 44. Her får du alt på ett sted.

Vi har en hvitevareavdeling med eksperter som hjelper deg å velge hvitevarer til ditt kjøkken. Vi har utstilt mange modeller og de fleste er koblet til strøm slik at du kan prøve produktene! Hos oss finner du alltid nyhetene fra leverandørene. Våre hovedleverandører på hvitevarer er: Miele, Siemens, AEG, Whirlpool, Bosch, Gaggenau og NEFF. Vi har stor utstilling med ventilasjonshetter fra våre hvitevareleverandører samt spesialleverandører som Eico og Røros Metall.
+ Les mer - Les mindre
Åpningstider i dag 09.00 - 20.00
Besøk Kjeppestadveien 44
Postboks 3070
1402 Ski

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Kjeppestadveien 44
Postboks 3070
1402 Ski

Åpne i Google Maps >

Kontakt

kjokken@skibygg.no
Telefon:64 85 46 00

Møt personalet i Ski Bygg

Astrid Eikum Salgssjef innredning astrid.eikum@skibygg.no
Margaretha Habberstad Salgskonsulent forbruker margaretha.habbrstad@skibygg.no
Siv Jenssen Salgskonsulent forbruker siv.jensen@skibygg.no
Sofie Gamborg Nielsen Salgskonsulent forbruker sofie.gamborg@skibygg.no
Marit Aandahl Karikoski Salgskonsulent forbruker marit.karikoski@skibygg.no
Catherine Lüthcke Salgskonsulent forbruker catherine.lüthcke@skibygg.no
Ingvild Bjerke-Jørgensen Salgskonsulent forbruker ingvild.bjerke@skibygg.no
Tonje Abrahamsen Salmi Salgskonsulent forbruker tonje.salmi@skibygg.no
Hugo Andersen Salgskonsulent prosjekt hugo.andersen@skibygg.no
Marie Grace Ramos Salgskonsulent forbruker marie.grace.ramos@skibygg.no
Ole Christian Bøe KAM prosjekt ole.christian.boe@skibygg.no
Anette Skagseth Salgskonsulent prosjekt anette.skagseth@skibygg.no
Tiny Moland Salgskonsulent prosjekt tiny.moland@skibygg.no
Frøydis Teigen Grongstad Salgskonsulent prosjekt froydis.grongstad@skibygg.no
Lise Karen Hagberg Salgskonsulent prosjekt lise.hagberg@skibygg.no
Mona Reierskog Salgskonsulent prosjekt mona.reierskog@skibygg.no
Bjørn Bergli Salgskonsulent hvitevarer bjorn.bergli@skibygg.no
Geir Gjerdingen Salgskonsulent hvitevarer geir.gjerdingen@skibygg.no
Marco Kaldahl Montasjeleder marco.kaldahl@skibygg.no
Frank Reiten Montasjeleder frank.reiten@skibygg.no
Freddy Nordhaug Servicemontør freddy.nordhaug@skibygg.no
Rune Bernhoff Servicemontør rune.bernhoff@skibygg.no
Steinar Andersen Montasjeleder steinar.andersen@skibygg.no
Harald Bunte Montør harald.bunte@skibygg.no
Kjersti Dalseth Ordrebehandler kjersti.dalseth@skibygg.no