Sigdal

XL-BYGG Ski

Åpningstider i dag 09.00 - 20.00
Besøk Kjeppestadveien 44
1400 Ski

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Kjeppestadveien 44
1400 Ski

Åpne i Google Maps >

Kontakt

post.ski@xl-bygg.no
Telefon:64 85 46 00

Møt personalet i XL-BYGG Ski

Margaretha Habberstad Salgskonsulent forbruker margaretha.habbrstad@xl-bygg.no
Siv Jenssen Salgskonsulent forbruker siv.jensen@xl-bygg.no
Sofie Gamborg Nielsen Salgskonsulent forbruker sofie.gamborg@skibygg.no
Marit Aandahl Karikoski Salgskonsulent forbruker marit.karikoski@xl-bygg.no
Catherine Lüthcke Salgskonsulent forbruker catherine.luthcke@xl-bygg.no
Ingvild Bjerke-Jørgensen Salgskonsulent forbruker ingvild.bjerke@xl-bygg.no
Tonje Abrahamsen Salmi Salgskonsulent forbruker tonje.salmi@xl-bygg.no
Hugo Andersen Salgskonsulent prosjekt hugo.andersen@xl-bygg.no
Marie Grace Ramos Salgskonsulent forbruker marie.grace.ramos@xl-bygg.no
Ole Christian Bøe KAM prosjekt ole.christian.boe@xl-bygg.no
Anette Skagseth Salgskonsulent prosjekt anette.skagseth@xl-bygg.no
Tiny Moland Salgskonsulent prosjekt tiny.moland@xl-bygg.no
Frøydis Teigen Grongstad Salgskonsulent prosjekt froydis.grongstad@xl-bygg.no
Lise Karen Hagberg Salgskonsulent prosjekt lise.hagberg@xl-bygg.no
Mona Reierskog Salgskonsulent prosjekt mona.reierskog@skibygg.no
Bjørn Bergli Salgskonsulent hvitevarer bjorn.bergli@xl-bygg.no
Geir Gjerdingen Salgskonsulent hvitevarer geir.gjerdingen@xl-bygg.no
Marco Kaldahl Montasjeleder marco.kaldahl@xl-bygg.no
Frank Reiten Montasjeleder frank.reiten@xl-bygg.no
Freddy Nordhaug Servicemontør freddy.nordhaug@xl-bygg.no
Rune Bernhoff Servicemontør rune.bernhoff@xl-bygg.no
Steinar Andersen Montasjeleder steinar.andersen@xl-bygg.no
Harald Bunte Montør harald.bunte@xl-bygg.no
Kjersti Dalseth Ordrebehandler kjersti.dalseth@xl-bygg.no

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs