Sigdal

Studio Sigdal Trondheim

Åpningstider i dag Stengt
Besøk Østre Rosten 20
7075 Tiller

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Vi holder åpent på City Lade

Besøksadresse

Østre Rosten 20
7075 Tiller

Åpne i Google Maps >

Kontakt

Post@studiosigdal-trondheim.no
Telefon:72 89 38 00

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Trondheim

Tinka Martinussen Sagen Tinka Martinussen Sagen Interiørkonsulent- Forbruker tinka@studiosigdal-trondheim.no 41763705
Christina Lernes Christina Lernes Interiørkonsulent- Forbruker christina@studiosigdal-trondheim.no 92064849
Malin Wærnes Khan Malin Wærnes Khan Interiørkonsulent- Forbruker malin@studiosigdal-trondheim.no 41418333
Anne Carine Smedhaug Anne Carine Smedhaug Interiørkonsulent- Forbruker anne.carine@studiosigdal-trondheim.no 90519951
Rigmor Laila Fillingsnes Rigmor Laila Fillingsnes Resepsjonist- Interiørkonsulent rigmor@studiosigdal-trondheim.no 97616903
Marianne Sjøflot Marianne Sjøflot Interiørkonsulent - Butikksjef marianne@studiosigdal-trondheim.no 47031765
Martha Rugelsjøen Martha Rugelsjøen Interiørkonsulent- Prosjekt martha@studiosigdal-trondheim.no 90134880
Camilla Finseth Camilla Finseth Interiørkonsulent- Prosjekt camilla@studiosigdal-trondheim.no 99592690
Nikita Handberg Nikita Handberg Interiørkonsulent - Teamleder Prosjekt nikita@studiosigdal-trondheim.no 92621547
Tore Denstad Langlo Tore Denstad Langlo Prosjektmedarbeider tore@studiosigdal-trondheim.no 92817060
Eirill Naalsund Eirill Naalsund Interiørkonsulent- Byggmester eirill@studiosigdal-trondheim.no 97517741
Hilde Berg Bollingmo Hilde Berg Bollingmo Interiørkonsulent- Servicesjef hildeb@studiosigdal-trondheim.no 90109950
Ida Lovise Ovesen Ida Lovise Ovesen Interiørkonsulent- Byggmester ida-lovise@studiosigdal-trondheim.no 91391651
Jan Lunde Jan Lunde Prosjekt- Anbudsleder jan@studiosigdal-trondheim.no 91811874
Mats Bakkebø Mats Bakkebø Driftsleder mats@studiosigdal-trondheim.no 93845627
Eirik Sjøflot Eirik Sjøflot Daglig leder eirik@studiosigdal-trondheim.no 45410001

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs