Sigdal

Studio Sigdal City Lade

Følg vår butikk på Facebook for spennende kampanjer og tilbud! Studio Sigdal City Lade er et nytt butikk konsept med en butikk på 194 kvadratmeter og er plassert inne på et kjøpesenter. Studio Sigdal City Lade er en del av Studio Sigdal Trondheim og har sitt hovedkontor/butikk på Tiller.

Vi bruker en kombinasjon av moderne teknologi og tradisjonelle produktprøver. Du som kunde kan komme med en skisse så tegner en av våre konsulenter opp forslag for deg om du ønsker.

Spørsmål om prosjekt eller øvrig, kontakt daglig leder Eirik Sjøflot, mobil: 454 10 001, epost: eirik@studiosigdal-trondheim.no.
+ Les mer - Les mindre
Åpningstider i dag 09.00 - 21.00
Besøk Håkon VIIs gate 9
7041 Trondheim

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Håkon VIIs gate 9
7041 Trondheim

Åpne i Google Maps >

Kontakt

citylade@studiosigdal-trondheim.no
Telefon:72 89 38 00

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal City Lade

Amanda Betten Amanda Betten Interiørkonsulent- Forbruker amanda@studiosigdal-trondheim.no
Siri Hørvel Siri Hørvel Interiørkonsulent- Forbruker siri@studiosigdal-trondheim.no
Andrea Lunde Andrea Lunde Ekstrahjelp andrea@studiosigdal-trondheim.no
Maria Øvertungset Maria Øvertungset Ekstrahjelp maria@studiosigdal-trondheim.no
Magnus Martinsen Magnus Martinsen Avdelingsleder magnus@studiosigdal-trondheim.no 99417507